Hakkımızda

1989 yılından bu yana Eskişehir'de demir doğrama sektöründe hizmet veren Özen Metal, seyyar araba sektörüne kaliteli işçiliği ve kullanım kolaylığı sağlayan tasarımları ile giriş yapmıştır. Seyyar gıda aracı tasarımından pazar teşhir araçlarına, sergi araçlarına kadar çeşitli tasarımları başarıyla uygulayan ekibimiz, kullanımı kolay, gıda ruhsatına elverişli bir araca sahip olmanızı sağlamaktadır.

 

Seyyar gıda arabası imalatında araç içi izolasyondan tezgah ve lavabo alanlarının kurulumuna kadar tüm tasarımları kusursuz bir şekilde uygulayan ekibimiz, müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda her zaman kendisini geliştirmektedir. Seyyar gıda satış arabaları imalatı sektöründe başarıyla hizmet veren firmamız, otobüs karoseri, kamyonet karoseri dönüşümünde bir marka olmak için emin adımlarla ilerlemektedir. 

 

Gıda satış aracı olarak kullanılan kamyonetlerden otobüslere minibüslere kadar yeni veya eski ayırt etmeden tüm modellerde uygulama yapabilen ekibimiz, yüzlerce esnafın ekmek teknesini istediği yere taşıyabileceği bir işe imza atmaktan büyük gurur duymaktadır. 

 

Özen Metal iletişim Bilgileri

Gsm: 0532 286 82 06 | 0535 861 71 65
  

Görseller